SKŁAD ZESPOŁU


Marek
Marek

Marek Witkowski- absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Myśliborzu, wirtuoz i miłośnik akordeonu, a także innych instrumentów klawiszowych. Główny wokalista zespołu. Na co dzień spokojny, opanowany i zawsze uśmiechnięty. Pracowity i obowiązkowy. Zaczerpnięta z odnawialnych źródeł energia przekłada się u niego na dobrą i szaloną zabawę.

Sławek- Boniek
Sławek- Boniek

Sławek Kudła- Ratownik Medyczny członek Ochotniczej Straży Pożarnej w Boleszkowicach a przede wszystkim technicznie utalentowany perkusista. Swoją przygodę z muzyką zaczął kilkanaście lat temu grając w kapeli strażackiej na….. trójkącie. Od tego czasu sumiennie i systematycznie doskonalił swoje umiejętności aż do roku 2005, kiedy po raz pierwszy zasiadł za instrumentami perkusyjnymi. Odkrył wtedy swoją pasję i prawdziwe zamiłowanie. W zespole wprowadza pogodę ducha i niezwykłą kreatywność.

 

 

Daniel
Daniel

Daniel Grzegorczyk- drugi Ratownik Medyczny w zespole, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Już jako 7 letnie dziecko czerpał nauki gry na instrumentach klawiszowych u swojego brata. Szybko jednak grą przerósł rodzinnego nauczyciela i wpadł w ręce prawdziwego mistrza. Kilkuletnia współpraca pozwoliła zdobyć wiedzę i umiejętności, które do dnia dzisiejszego odzwierciedlają poziom muzyczny naszego zespołu. To także dobry duszek strony technicznej- dba o prezentację zespołu, a przede wszystkim potrafi rozbawić gości do łez.

 

Wielki kibic Stali Gorzów :)

 

.