Jak to się Zaczęło?


Pierwsze występy - 2007 rok

 

 

Zespół MŁODZI rozpoczął swoją działalność pod koniec 2006 roku.

 

Zainspirowani oprawą muzyczną uroczyśtości szkolnych, za namową jednego z Pedagogów- i nie był to nauczyciel muzyki (pozdowienia dla P. Marcina) koledzy Marek i Daniel postanowili założyć własną grupę muzyczną, której głównym założeniem była oprawa muzyczna róznorodnych zabaw okolicznościowych: wesela, dancingi itp....

 

Nazwa Zespołu wywodzi się od pseudonimu, jaki nadali nam "Starsi"  koledzy z branży muzycznej. "Młodzi" to ówczesne odniesienie do wieku jak i doświadzczenia zawodowego. 

 

 

Zespół Młodzi 2010 rok: jak widać przybywa Nam nie tylko lat;)

Od samego początku nadzór nad działalnością zespołu sprawował prywatny menager Artur Grzegorczyk, który poświęcajac prywatny czas towarzyszył Nam na każdym etapie Naszego rozwoju.

 

Już w chwili powstania Naszym muzycznym mentorem stał się Zespół Muzyczny Oskar. To właśnie od nich czerpiemy styl grania a także otrzymujemy cenne zawodowe wskazówki.

 

Zespół Młodzi to przede wszystkim prawdziwe zamiłowanie do muzyki. Swoją pracę nie traktujemy jako sposób na Życie- wyjątkiem jest sytuacja, kiedy podczas jendej z zabaw Daniel poznał niezwykle "roztańczoną" dziewczynę, która jak się później okazało została jego żoną;)

 

Młodzi i Oskar- 2012 rok

Ciągłe doskanalenie muzycznych umiejętności  a także inwestycje w nowoczesny i profesjonalny sprzęt sprawiło że zespół Młodzi to profesjonalna marka- godna polecenia.

 

Po kliku latach grania doszliśmy do wniosku, że CZAS NA ZMIANY.  

W trakcie jednej z zabaw poznaliśmy Sławka, który poszerzył nasze instrumentarium o perkusję a także dodatkowy wokal. Po kilku próbach okazało sie, że był to strzał w dziesiątkę! Boniek, jak zwracają się do niego znajomi wyznaczył nową jakość i  wizerunek.

Młodzi- Nowy Wizerunek

Jakie Plany Na Przyszłość?

 

Wiecznie MŁODZI, zawsze dobra Muzyka i świetna ZABAWA!